a - 81.00
b - 62.00
c - 70.00
h - 152.00

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | H70WK02 |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 70 мм |
| Висота | 152 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Daf, Daihatsu, Volvo, Volkswagen, Toyota, Fiat, Ford, Seat, Rover, Renault, Peugeot, Opel, Avia, Lancia, Iveco, Land Rover, Alfa Romeo, Audi |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Brava, Bravo, Ducato, AR 6, Escort, Espace, 960, Caddy, Fiesta, Frontera, Golf, Ronda, Fiorino, Vectra, Ibiza, Super 5, 33, 100, Jetta, 240, 11, Jumper, Kadett, Maestro, 164, 2000-3500, 19, 20, Tacoma, 21, 145, 146, Fuego, Mascott, Master, 155, 25, Omega, Orion, Palio, Passat, Porter, Punto, Prisma, Range Rover, Rapid, Regata, Ritmo, Duna, Argenta, 6, 740, 80, Tempra, 940, Thema, Tipo, Trafic, Transporter, AR 8, Uno, Combo, Alfetta, Ascona, Astra, Corsa, Croma, Hijet, Daily, Dedra, Defender, Delta, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 483 ₴


